Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında Genel Bilgiler

Dörtnal Veteriner Kliniği ve Hara Hizmetleri

HAKKIMIZDA:
      Dörtnal Veteriner Kliniği 2001 yılında Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde 120 dönüm arazi içine kurulmuş, %100 at üzerine;
Cerrahi, dahiliye, reprodüksiyon, tanısal görüntüleme, laboratuvar, nalbantlık ve haracılık hizmetleriyle full-servis çalışan bir kliniktir.

       Haracılık hizmetlerinde bireysel beslenme programları, rahat, konforlu boksları, dişi ve erkek taylar, gebe ve boş kısraklar, taylı kısraklar ve aygırlar için ayrı geniş çim ve kum padokları olan 24 saat kapalı devre kamera sistemiyle gözlenen ve tecrübeli hara ekibiyle de atlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir işletmedir.

        Kliniğimiz yüksek kalite, teknoloji ve bilgi birikimi ile at sağlığı hizmetlerini ülkemizde en üst seviyeye çıkarmıştır. Dörtnal Veteriner Kliniği at hekimliğinin gelişimi için çalışan, yenilikçi, dünya ile paralel olarak yeni teknik ve tedavileri uygulayan, Türkiye'de pek çok ilke imza atmış yurdun her köşesine servis veren bir kliniktir.

Vizyonumuz

Dörtnal Veteriner Kliniği ve Hara Hizmetleri olarak Verdiğimiz hizmetler, sunduğumuz çözümler, sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak; çalışanlarımız, dostlarımız ve değerli At sahipleri için kaliteli değerler yaratan iyi ve güvenilir bir klinik olmak.

Misyonumuz

Dünya çapında tanınan, kurumsal kültürü, bilimsel farkındalığı ve güçlü kimliği ile tüm at sahiplerinin tereddütsüz atlarını emanet edebileceği kaliteli ve ayrıcalıklı bir veteriner kliniği olmak.

Değerlerimiz

Etik Değerlere Bağlı Yönetim Anlayışı, Paylaşımcılık, Müşteri Memnuniyeti, Dürüstlük Ve Güvenilirlilik, Hizmet Kalitesinde Süreklilik, Takım Ruhuyla Çalışmak, İnsanlığa ve Atlara Saygı

Kalite Politikamız

Dörtnal Veteriner Kliniği ve Hara Hizmetleri olarak Kurulduğumuz günden beri içimizdeki At sevgisiyle teknik bilgimizi yan yana getirerek asil dostlarımıza daha fazla yardımcı olabilmek ve onların da insanlar kadar sağlıklı bir hayat sürmesine yardımcı olabilmektir.

Sosyal Medyada Paylaş