Şartlar

06 Aralık 2016 - Salı

Site Kullanım Şartları

* Dörtnal Veteriner Kliniği'ne ait olan www.dortnalveteriner.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

* Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla Dörtnal Veteriner Kliniği tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir.

* Kullanıcılar www.dortnalveteriner.com hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

* Sitesinin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Dörtnal Veteriner Kliniği'ne aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. www.dortnalveteriner.com sitesinin içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Dörtnal Veteriner Kliniği bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

* Kullanıcılar, www.dortnalveteriner.com 'un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Dörtnal Veteriner Kliniği bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

* Sitesinin mesaj yazılabilme özelliğini kullanarak siteye gönderdiğiniz ve eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli oldukları ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmedikleri sürece, bu haklarınız üzerinde dilediğiniz şekilde tasarrufta bulunma hakkınız ortadan kalkmamaktadır. Ancak, bu siteyi kullanarak, Dörtnal Veteriner Kliniği'ne, söz konusu içeriği derleme, işleme, yayınlama, yayınlamama ve pazarlama hakkını, süresiz ve gayri münhasır olarak vermektesiniz.

* www.dortnalveteriner.com sitesinin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda mesaj veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dâhildir. Dörtnal Veteriner Kliniği bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

* Kullanıcılar, www.dortnalveteriner.com  sitesinin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. İsim,Firma adı,Telefon Numarası ve E-Posta adres bilginiz dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizin mesaj panolarına yazdığınız tüm yazılar, diğer Kullanıcılarımıza alıntı yaparak gönderdiğiniz tüm mesajlar, sitemize eklediğiniz veya eklenmesini önerdiğiniz tüm terimler, tanımlar, örnek cümleler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle Dörtnal Veteriner Kliniği hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.

* Dörtnal Veteriner Kliniği, sitesinin Kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

* İsim, Firma adı, Telefon Numarası ve E-Posta adres bilginiz sadece şahsınıza aittir. Aynı bilgileri birden fazla kişi kullanamaz. Kullanılması durumunda tespit etmek ve ihbar etmekten kullanıcının kendisi sorumludur, aksi ispat edilmediği sürece ilgili kullanıcı tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

* Mesaj olarak gönderdiğiniz bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

* www.dortnalveteriner.com, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

* Sitede yayınlanan reklamların doğruluğundan ve takibinden Dörtnal Veteriner Kliniği sorumlu değildir. Kullanıcılar, sitede yayınlanan reklamların veya tanıtım metinlerinin yalan, yanlış, taklit, haksız rekabet veya asılsız olmasından doğacak tüm zararların takibinden ve ihbarından sorumludurlar. Aksi takdirde Dörtnal Veteriner Kliniği hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.

* Dörtnal Veteriner Kliniği, www.dortnalveteriner.com  sitesinde link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

* Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Eskişehir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

* Sitede yer alan bilgiler tamamen Dörtnal Veteriner Kliniği'ne aittir, İzinsiz kopyalanması, yayınlanması hukuki işlemlere sebep olabilir.

* Dörtnal Veteriner Kliniği Sitede bulunan ürün, bilgi, yazı, resim ve diğer metaryellere ait bilgileri izin vermeden veya duyuru yapmadan değiştirme hakkında sahiptir.

Teslimat Şartları ve Bilgileri

Siparişiniz havale işleminiz gerçekleştikten sonra, en geç 3 iş günü içinde KARGO 'ya teslim edilir.

Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler tatilden sonraki ilk mesai günü işleme alınır.

Stokta kalmayan ve özel siparişle gelen ürünlerde teslim süresi 15 gündür.

Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres, telefon ve mail bilgilerinizi tam ve doğru belirtilmeniz gerekmektedir.

Teslimat sadece Sipariş sahibine yapılır. Sipariş veren üyemiz verdiği adreste bulunamazsa bölgesinde ki KARGO şirketinden kimliğiyle teslim alabilir.

Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz.

Ödemeler TL üzerinden yapılır.

Dörtnal Veteriner Kliniği Sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar

Kargo fiyatlandırma : 

Not : Kargo Ücreti ALICI tarafından ödenir.

Siparişte bulunan tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Banka ve Hesap Bilgilerimiz

GARANTİ BANKASI

Hesap Adı : Dörtnal Veteriner Hizmetleri Hayvancılık ve Tarım ürünleri San.Tic.Ltd. Şti.
IBAN NO : TR 28 0006 2000 764 0000 6298972

ZİRAAT BANKASI
Hesap Adı :Dörtnal Veteriner Hizmetleri Hayvancılık ve Tarım ürünleri San.Tic.Ltd. Şti.
IBAN NO : TR 96 0001 0005 125 1257 3065001

VAKIFBANK
Hesap Adı :Dörtnal Veteriner Hizmetleri Hayvancılık ve Tarım ürünleri San.Tic.Ltd. Şti.
IBAN NO : TR 10 0001 5001 5800 7303 997815

Ürün İade Şartları

Dörtnal Veteriner Polikliniğin'den aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan tahrip etmeden//bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş v.s. Şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Dörtnal Veteriner Polikliniği'ne ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Dörtnal Veteriner Polikliniği, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki belirtilen şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde, kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Ürün iadesinde bulunacak Müşterilerimiz yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Sosyal Medyada Paylaş